Малювання

Малювання: Навчимо наших дітей яскраво розфарбувати свій світ

Часто особливу увагу малюванню, приділяють лише тоді, коли у дитини є певні здібності чи хист. Та насправді, всі дітки вже на першому році життя мають інтерес до нього. Варто дати крихітці у руки олівець чи пензлик, щоб вона одразу почала імпровізувати. Згадайте, як виглядали стіни та дзеркала у вашому домі, коли маленький художник робив перші творчі кроки. Малювання необхідне для гармонійного зростання дитини, не дивлячись на виявлений талант. Тому уроки малювання у дитячому садочку починають проводити вже для найменших за віком.

Малювання сприяє розвитку:


  • впевненості у власних силах,
  • пам’яті, уяви, фантазії та просторового мислення,
  • наполегливості, спостережливості, посидючості, акуратності та вміння довести почате до кінця, емоційної чуйності,
  • дрібної моторики рук, тактильного і зорового сприйняття,
  • відчуття художнього смаку, композиції, фактурності, обьему, кольору.

Наші малюки творять своє власне мистецтво, а ми лише направляємо їх. Вони відчувають користь від своєї творчості та отримують задоволення. Для того, щоб підтримати поривання вихованців, надихнути, ми влаштовуємо виставки їх шедеврів та проводимо різні тематичні конкурси.

Малювання для дітей

Цікаві заняття захоплюючі завдання


Уроки малювання в дитячому садочку “ЗеленСад” проводяться 2 рази на тиждень і тривають 40 хвилин.
Наші педагоги щоразу використовують різні методики (предметне, декоративне, сюжетне малювання) та нетрадиційні техніки і прийоми (вітраж, пластилінографія, клякcографія, монотипія, пальчикова техніка, штампінг, пуантилізм та ін.).
Визначають теми, розробляють спеціальні програми (відповідно до віку вихованців) та плани проведення занять. Ми перетворюємо урок на маленьку гру. Оживляємо об’єкти природи, побуту чи геометричні фігури. Приводимо в гості казкових героїв та персонажів з мультфільмів, яких малечі потрібно зобразити на малюнку. Готуємо ілюстрації.

Уроки малювання для дітей

Cамовираження в малюванні немає меж


Поступово діти вчаться реалістично передавати на папері предмети та сюжетних персонажів, деталізувати переданий образ, створювати композицію, підбирати та комбінувати кольори, розрізняти відтінки, дотримуватися пропорцій, обьему та правил просторового розташування. На уроках малювання у дитячому садочку малюки працюють лише з якісними матеріалами (мольбертами, папером, олівцями, фломастерами, пензлями, фарбами (палітра, гуаш і акварелі), серветками для осушення, підставками, стаканчиками та іншим).

Немає правильного чи неправильного шляху у творчості. Є тільки власний. Це головне правило на уроках малювання у дитячому садочку “ЗеленСад”.

Заняття з малювання для дітей