Крихітки пізнають сенсорні радощі оточуючого світу

Свій перший досвід взаємодії з навколишнім світом дитина отримує через чуттєве сприйняття. Адже щоб пізнати предмет, крихітці потрібно до нього доторкнутися, відчути запах, спробувати на смак. Сенсорне сприйняття є головною складовою повноцінного розвитку дитини. Тому особливу увагу сенсориці варто приділяти вже з раннього віку.

Заняття із сенсорики у дитячому садочку спрямовані на:


- є основою для інтелектуального, фізичного та емоційного розвитку,

- забезпечують упорядкування інформації та уявлень, які малеча отримує від взаємодії з оточуючим світом,

- розвивають спостережливість, уважність, уяву, фантазію та всі види пам’яті (зорову, слухову, образну та інші),

- допомагають розширити словниковий запас малюка,

- сприяють оволодінню різними засобами предметно-пізнавальної діяльності,

- є запорукою успішного подальшого навчання у школі.

Заняття з сенсорики в ЗеленСад

Сенсорика це нове сприняття оточуючих предметів


У дитячому садочку “ЗеленСад” заняття із сенсорики проводяться. Кожен урок триває 30 хвилин, окрім цього діти працюють з сенсорними роботами у вільний час. Програма навчання розроблена відповідно до вікових особливостей малюків. Так спочатку крихітки засвоюють інформацію про різні кольори предметів, їх форму, величину тих чи інших конструкцій, їх властивості (гладкий, м’який, солодкий, гіркий), тощо. У них розвиваються пізнавальні (визначають) та мовні вміння (називають). Далі сенсорні відчуття у малечі закріплюються. Паралельно вони вчаться досліджувати предмети, групувати, співвідносити та класифікувати їх за кольорами, формами, величинами, властивостями, та іншими характеристиками. Пізніше, у 5-6 років, сенсорика має важливе значення при вивченні основ грамоти та математики (при розрізненні звуків, графічному зображенні букв та цифр).

Заняття з сенсорики в дитячому садку

Спеціальні ігри побудують нове сприйняття світу


Наші педагоги практикують спеціальні ігри, вправи на сприйняття кольору і знаходження пари, а ще використовують розвиваючі іграшки, та роботи-презентації, які вихователі майструють власноруч (згідно з гігієнічними, естетичними та педагогічними вимогами). Також ми працюємо з інтерактивними та акустичними панелями, тактильними книжками, сухим душем, сенсорними м’ячами і дидактичними килимками.

Після занять із сенсорики зеленсадівці отримують повний спектр відчуттів, які позитивно впливають на їх інтелектуальний, фізичний та емоційний розвиток.

Погляньте, вартість занять із сенсорики включена до загальної вартості навчання у “ЗеленСад”.

Зателефонуйте нам, і ми розповімо детально про всі заняття у садочку. Давайте досліджувати світ навкруги разом!

Уроки сенсорики в дитячому садку