Маленькими пальчиками до великих вершин творчості

Малюки з величезним задоволенням пізнають навколишній світ. А власноруч робити це ще цікавіше. Як же чудово – вирізати, ліпити, склеювати, скріплювати, прикрашати і розфарбовувати. А потім показувати і дарувати свої витвори батькам, дідусям і бабусям. Створювати своїми ручками все майстерно і обережно допоможуть і навчать у дитячому садочку.

Завдяки творчим урокам з рукоділля, діти:


-          оволодіють техніками роботи з папером, тканиною, шерстю та іншими матеріалами, які перетворяться в руках малечі на справжні перші витвори мистецтва. Такий плід натхнення стане незабутнім подарунком найріднішим,

-         розвинуть відчуття смаку, фантазію, креативність та зможуть віднайти власний творчий стиль,

-         стануть більш акуратними, зосередженими, уважними до деталей, посидючими та наполегливими на шляху до досягнення результату,

-         здобудуть безцінний досвід комунікації, взаємодопомоги та навички колективної співпраці,

тактильні враження від взаємодії з матеріалами для ручної роботи допоможуть дитині нормалізувати емоційний стан, адже робота своїми руками – це своєрідна релаксація, оздоровча діяльність для душі і тіла.

Уроки рукоділля в ЗеленСад

Малеча дізнаєтся які є техніки в творчості


Творчі заняття з рукоділля проводяться у “ЗеленСад”. Кожен урок триває 30-40 хвилин. Вихователь допомагає зеленсадівцям опанувати нові незвичайні техніки з допомогою звичайних матеріалів (папір, картон, шерсть, пластилін, нитки, паралон, вата, пінопласт, природні матеріали. Та навіть тісто і галька). В якості головного засобу для творчості використовується цінний інструмент – пальчики ваших малюків. І звичайно уява маленьких геніїв. В садочку ми вчимося робити вироби власними руками у техніках квілінг (виготовлення цікавинок з паперу), декупаж (декорування предметів), фелтинг (мокре та сухе валяння шерсті), кардмейкінг (виготовлення листівок). Також робимо орігамі, об’ємні аплікації, лялок-мотанок та прикраси з бісеру. Вихованці вчаться творити різноманітні композиції, комбінувати матеріали, дотримуватися пропорцій, поєднувати кольори та форми.

Уроки рукоділля в дитячому садку

Діти заглиблюються в творчій світ, щоб висловити себе


Кожне заняття з рукоділля у дитячому садочку починається з детального ознайомлення з матеріалом та його властивостями. Потім вихователь демонструє декілька варіантів того чи іншого виробу та розказує про процес його створення. Далі слідує послідовна творча робота малечі. І на завершальному етапі – новий унікальний виріб.

В “ЗеленСад” ми дбаємо, щоб діти працювали лише з якісними матеріалами та у безпечних умовах.

Заняття з рукоділля в дитячому садку

Дитина краще зрозуміє свої здібності


Ми допомагаємо сформуватися творчі здібності у малечі, повірити у власні можливості і розкрити сповна талант. Надихаємо до сміливого творчого пошуку і вільних імпровізацій. Ви здивуєтесь їхнім креативним досягненням. Маленькі пальчики дітей створюють великі дива!

Зверніть увагу, що вартість творчих занять з рукоділля входить до загальної вартості навчання у “ЗеленСад”.

Зателефонуйте, щоб отримати детальну інформацію про садочок.  Приєднуйтесь до нас! І разом реалізуємо найнеймовірніші дитячі ідеї!

Рукоділля в дитячому садку