Про садочок ЗеленСад

Місія Закладів мережі Zelensad – гармонійний розвиток кожної дитини в умовах психологічного та емоційного комфорту.

Мета Закладів – формування екосистеми щасливих дітей через об’єднання однодумців на платформі довіри між батьками, командою та дітьми.

Місія - заклад, який є лідером сучасної інноваційної, якісної дошкільної освіти та виховання. Садочок, який впроваджує провідний міжнародний досвід і продукує свої авторські педагогічні технології та методики, створює простір однодумців в Україні та поза її межами.

Стратегія Закладів ЗЕЛЕНСАД реалізується через:

Відчуття дітей та їх емоцій. Ми відмічаємо кожну емоцію дитини, спостерігаємо за усіма змінами – позитивними та негативними, радіємо разом, підтримуємо та розвиваємо.

Партнерство з батьками. Батьки – це перш за все наші партнери, ми намагаємося бути уважними та емпатичними до запиту кожного, адже для них їх дитина є особливою та цінною.

Справедливе та вдячне ставлення до персоналу. Заохочення та підтримка ініціативності кожного у досягненні професійних цілей.

Благородне партнерство. Ділові партнери для нас – це люди та організації, що націлені на результат, небайдужі до майбутнього, готові до пошуку ресурсу (інтелектуального та матеріального) для розвитку нашої Закладу.

НАШІ КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ

Щастя. Створення простору щасливих дітей, батьків та членів команди.

Відповідальність. Ми усвідомлюємо відповідальність за все, що ми робимо в межах закладу – чого навчаємо, як розвиваємо та на яких засадах виховуємо.

Вдячність, яка є основою для побудови простору щастя, адже виховання вдячності у дітей можливе лише тоді коли носіями вдячності є працівники та батьки.

Довіра через відкритість, яка проявляється через щире, відкрите та доброзичливе спілкування з дітьми, їх батьками та учасниками команди.

Демократія. Заклад і всі учасники процесу будують систему співпраці на засадах демократії, що базується на розумінні цінностей Закладу та дотриманні правил субординації (етики та поваги).

Традиції. Позиціонування закладу, як носія сталих українських традицій та звичаїв, підтримка ініціатив розвитку суспільства через дошкільний осередок.

Режимні моменти Графік роботи садочка: з 08:30 до 17:30. П'ятниця - 08:30-17:00

Адреси закладів:

Кольоровий, який знаходиться за адресою с. Білогородка, Бучанський район, вулиця Володимирська 158-В.

Лісовий, за адресою с. Білогородка, вул Жовтнева, 58-В.

Discovery - с. Дмитрівка, Житомирське шосе, вул. Привітна 1а.

Харчування


Харчування 5-ти разове збалансоване: сніданок,  ІІ сніданок – фрукти, обід, вечеря, ІІ вечеря – кисломолочні продукти і домашня випічка. Примірне чотирьохтижневе меню розроблене за участі дитячого дієтолога. У випадку, якщо дитина потребує дієтичного харчування, є можливість організації індивідуального меню.  Дитячий садок знаходиться під наглядом медичної сестри.

Організацію п'ятиразового харчування для наших зеленсадівців ми могли довірити тільки власній кухні збалансованого й корисного харчування з екологічно чистих продуктів. На кухні і в залі закладу завжди виняткова чистота та дотримання всіх санітарних норм. Помічники та медична сестра контролюють виконання правил гігієни дітьми, а також відповідність меню індивідуальним дієтам. У щоденний раціон дітей обов'язково входять ситні сніданки, гарячі перші страви, різні види м'яса і риби, гарніри, молочні продукти, свіжі овочі, сезонні фрукти і десерти.

Навчання


Працюємо за  програмою «Дитина», відповідно до державного стандарту дошкільної освіти «Базовий компонент». Використовуємо в навчальному процесі елементи методики Монтессорі. Пріоритетний напрямок роботи закладу – організація сучасного освітнього розвивального середовища,   соціальний і емоційний розвиток дитини. У вартість абонемента входять заняття: логіко-математичний розвиток, навчання раннього читання, фізкультура, музика, англійська мова щоденно, художня література, розвиток  зв’язного мовлення, ознайомлення з навколишнім світом, науково-дослідницька діяльність, творчість (ліплення, аплікація, конструювання, малювання), логоазбука, steam, кулінарія. Систематично  відбуваються дитячі свята,  музичні та спортивні розваги.

Освітній процес організовує вихователь та  вузькі спеціалісти: викладач англійської мови, фізінструктор, музкерівник, практичний психолог, логопед і т.д.

В групі працюють вихователь і помічник, котрий підтримує чистоту приміщення та допомагає в режимних моментах.

Охорона


Садочок знаходиться під охороною 24/7.

Територія садочку доступна тільки для дітей і співробітників, відповідає всім вимогам санітраного регламенту, віддалена від промислових об'єктів.

Ведеться цілодобове відеоспостереження.

Здоров'я та турбота


Вихователі та помічники завжди супроводжують дітей і забезпечують контроль їх спокійного перебування в садочку, а за здоров'ям вихованців стежить медична сестра. Вона проводить медичний скринінг дітей і персоналу.

Щоранку на пропускному пункті всі проходять обстеження. Медсестра безконтактним термометром вимірює працівникам та діткам температуру тіла. Також у дітей протягом дня контролюється температура тіла. Ведеться спостереження, щоб регулярно милися ручки та випивалася добова норма води.

У нашому медпункті є кімната для огляду дітей та всі необхідні медикаменти для першої допомоги.