Перша вчителька здивується підготовці вашої дитини

Перехід до школи передбачає зміну колишніх звичок, щоденного ритму, усталених поведінкових правил, появу нових обов’язків і знайомств. Це супроводжується хвилюванням батьків та невпевненістю дітлахів. Допомогти з підготовкою до цієї важливої події, можуть у дитячому садочку.

Ми розробили комплексний підхід


У ЗеленСад” заняття з підготовки до школи проходять три рази на тиждень. Тривалість комплексного заняття – 40 хвилин. В садочку застосовується комплексний підхід у підготовці дітей до школи. Це означає шо ми працюємо за декількома напрямами:

- інтелектуальна підготовка дітей до школи,

- фізична підготовка,

- психологічна підготовка,

- соціальна підготовка.

Підготовка дітей до школи

Фізична та інтелектуальна підготовка вашої дитини


1. Інтелектуальна підготовка до школи. Педагоги спрямовують свої  зусилля на розвиток і удосконалення уже набутих знань, навичок та умінь у діточок. Вони вивчають математику, логіку, читання, грамоту, основи біології та історії, музику та малювання. Вихователі розвивають дрібну моторику рук дошкільнят, проводять підготовку руки до письма та вчать дітей слідкувати за своєю поставою. Всі знання діти ще раз закріплюють разом з батьками вдома.

2. Фізична підготовка. Для того, щоб дитячий організм був сильним та здоровим – ми загартовуємо та фізично розвиваємо малечу. Проводимо ранкову гімнастика, спортивні заняття, активні ігри, танцюємо, влаштовуємо прогулянки на свіжому лісовому повітрі та дотримуємось збалансованого харчування. Це сприяє загальному зміцненню здоров’я малюків і підвищує природну здатність їхнього організму протистояти інфекціям. І звичайно ж, ми слідкуємо за динамікою фізичного розвитку вихованців за допомогою моніторингу їх антропометричних показників.

Заняття по підготовці дітей до школи

Психологічна та соціальна підготовка вашої дитини


3. Психологічна підготовка. Часто для малюків школа здається чимось далеким, чужим, невідомим та небезпечним. Важливо показати, що це не так і сформувати позитивний образ школи, прищепити бажання вчитися, мотивувати до нових форм пізнавальної та фізичної активності. Педагог та психолог проводить з вихованцями спеціальні бесіди та виконує з ними різні адаптивні вправи. Ми допомагаємо малюкам безболісно і швидко перейти у нову соціальну роль – школяра.

4. Соціальна підготовка. Важливе значення має соціальна адаптація дитини до нового колективу. Крихіток необхідно підготувати зарання до зміни звичного способу життя. Навчити працювати в колективі, спілкуватися зі вчителями та однокласниками, надавати допомогу товаришам, дотримуватися правил поведінки, виконувати завдання та свої учнівські обов’язки без нагадувань.

Заняття по підготовці до школи для дітей

Поради та правила з організації навчального простору


Діти знайомляться з правилами організації свого навчального простору, готуються до нового режиму дня, який чекає їх у школі, самостійності і самообслуговуванню. На заняттях з підготовки до школи ми працюємо за сучасними освітніми програмами та використовуємо інноваційне програмне обладнання.

Педагоги також надають рідним вихованців комплекс порад: щодо режиму дня майбутнього першокласника, облаштування його робочого місця, організації відпочинку та інших.

Так, спільними зусиллями зробимо похід за новими знаннями – легким та радісним. А першу вчительку вразять знання та моральна готовність малюків “ЗеленСаду”.

Нагадуємо, що вартість занять з підготовки до школи включена у загальну вартість навчання у садочку

Зателефонуйте, і ми залюбки відповімо на всі ваші запитання. У передчутті зустрічі з новим вихованцем!

Уроки по підготовці дітей до школи