Малюки створюють неперевершені речі власноруч

Діти не усвідомлено виконують функції дизайнера з малечку. Спочатку вони упорядковують своє лялькове господарство, прикрашають ігрові будиночки, а пізніше власну кімнату та в цілому простір навколо себе.

Заняття з дизайну допомагають крихіткам:


- розвинути пам’ять і мислення, розширити фантазію та уяву,

- зміцнити здоров’я, розвинути дрібну моторику рук, зняти емоційну напругу та покращити настрій,

- удосконалити мовні навички,

- бути більш уважними, зосередженими, наполегливими, допитливими, акуратними, посидючими, сумлінними та самостійними,

- здобути навички колективної взаємодії, спільної праці та вміння домовлятися,

- сформувати художній смак, власний стиль та індивідуальний творчий “почерк”.

Малеча вивчає різні види дизайну


Заняття у дизайн студії проводяться у дитячому садочку “ЗеленСад” два рази на тиждень. Урок триває. Ми практикуємо з вихованцями різні види дизайну:

        - декоративний (виготовлення декоративних панно, гербаріїв, гірлянд, прикрас, гравюр, мозаїки, вітражів, та іншого),

        - одягу (майстрування одягу для ляльок, костюмів для улюблених іграшок, а також казкових персонажів і героїв мультфільмів, а ще для спектаклів і святкових ранків),

        - просторовий (облаштування ігрових будиночків, виготовлення орнаментальних композицій для інтер’єру).

План уроку щоб заохотити дитину


Кожен урок у дизайн студії проходить за певним планом. Спочатку ми представляємо малюкам виріб, який вони будуть виготовляти. Знайомимо з матеріалами (природними і повсякденного вжитку) та їх властивостями. Розповідаємо про різні техніки і творчі прийоми (“набризк”, граттаж, кляксографія, колаж, вітражі, карбування, тістопластика, пальчиковий живопис, та інші), а ще способи виготовлення і прикрашання майбутніх виробів (вирізування, вишивання, штампування, плетіння, склеювання, нанизування, згинання, обривання, тощо). А потім наочно демонструємо. Далі діти переходять до роботи. Проте ми прагнемо, щоб вони не лише працювали за шаблонами, які готує для них вихователь. Тому заохочуємо власні творчі пошуки, втілення своїх задумів та інше бачення знайомого предмету. Вони самостійно обирають тематику, додаткові деталі та комбінують декор. Коли робота над виробом завершена, вихователь із зеленсадівцями детально обговорює вироби кожного. А малюки самостійно оцінюють свою роботу. В садочку дбаємо щоб діти працювали у зручних та безпечних умовах і з якісним інструментарієм.

Розвивайте з нами творчу особистість малюка


В “ЗеленСад” ми влаштовуємо виставки дитячої творчості, на які запрошуємо найдорожчих людей наших діток. Батьки захоплено і з гордістю  розглядають роботи своїх крихіток і дивуються їхній фантазії та вмінням. А ще використовуємо творіння зеленсадівців у оформленні ігрових куточків, кімнат, та інших приміщень дитячого садочку.

         Зверніть увагу, вартість занять у дизайн студії входить до загальної вартості навчання у садочку.

          Зателефонуйте, і ми розповімо про деталі вступу у “ЗеленСад” та інші наші заняття. Здивуємо оригінальністю!