Музика

Музика в дитячому садочку: 30 хвилин для розвитку малюка

Для чого потрібні уроки музики в дитячому садочку? Переваги навчання музиці величезні. Музика розкриває наші почуття та надихає на гарний настрій.

Музичні групи за віком для вашої дитини


Уроки музики в дитячому садочку «ЗеленСад» проходять 3 рази на тиждень. Ми відповідальні щодо відбору музичного матеріалу. Поступово ускладнюємо його, з точки зору образного змісту, засобів виразності та форми. Зверніть увагу, що ми враховуємо вік наших вихованців. Адже в залежності від віку, дитина по-різному сприймає та засвоює матеріал. Так, крихітки 2-3 років пізнають знайому музику, розрізняють її лише по найпростішим музичним жанрам та інтонаціям (наприклад, колискова). І ще не можуть виразити почуте словами. В 4-5 років діти більш диференційовано сприймають характер, засоби, форму виразності музичного твору. Вже здатні відповісти на питання педагога. Старші 5 років дітлахи діляться враженнями після прослуховування, передають свої настрої та відчуття. Знають що таке вступ, куплет, музична партія, темп та інші слова з арсеналу справжнього музиканта.

Програми навчання щоб залучити вашу дитину до музики


Для кожної вікової групи існує відповідна програма та прийоми навчання. Залучаються також ігрові методики та танцювально-ритмічні вправи. Таким чином, у творчий процес залучаються всі діти. Педагог-музыкант в «ЗеленСад» має профільну освіту, чудові вокальні та хорові вміння, володіє техніками роботи з диханням і дикцією, грає на музичних інструментах.

На музичних заняттях в дитячому садочку ми знайомимо дітей з творчістю відомих класиків-композиторів, співаків, зі світовою та українською музичною культурою. Навчаємо нотної грамоти та грі на різних інструментах. Розвиваємо голос і слух за допомогою дихальної гімнастики та особливих вправ. Формуємо музичний смак та почуття прекрасного.    

Музичні розваги де оплески замість оцінок


Музика також супроводжує дітей на спортивних і творчих заняттях, та під час вільної самостійної діяльності. Це допомагає зняти напругу та сконцентруватися.

Періодично влаштовуємо справжні концерти та музичні імпровізації з малечею. Замість оцінок – визнання та оплески найближчих людей.

Дитина після уроків музики в дитячому садочку краще себе почуває, гармонічно розвивається, стає більш чуттєвою і товариською. А ще часто заводить міцну дружбу з музичним інструментом, яка залишається назавжди.