Малюки оживляють казки та створюють власні історії

Ляльковий театр – це цілий неймовірний світ, в який малеча поринає з величезним задоволенням та наповнює його власним значенням.

Ляльковий театр у дитячому садочку, допомагає:


- сформувати творче сприйняття світу,

- зняти емоційну напругу, заспокоїтися та розслабитися, 

- розвинути пам’ять, фантазію, уяву, креативність,

- удосконалити діалогічну мову, звучання та інтонаційність,

- стати впевненим у собі, подолати боязкість та сором’язливість,

- розвинути такі риси характеру як чесність, доброта, щирість, дружелюбність, відповідальність,

- вчитися долати перешкоди та вирішувати проблемні ситуації.

Діти поступово залучаються до лялькового театрального дійства


У дитячому садочку “ЗеленСад” заняття лялькового театру відбуваються два рази на тиждень. Кожен урок триває 30 хвилин. Ми ознайомлюємо діточок з різними видами лялькового театру (настільний ляльковий театр, театр верхових ляльок на ложках, театр маріонеток, пальчиковий театр, тіньовий ляльковий театр, театр “живої ляльки” та інші). Діти уважно розглядають та вивчають ляльок, імітують їх рухи, оживляють їх голос, жести, пози. Діти не лише дивляться лялькові вистави та мізансцени, а й безпосередньо приймають в них участь. Так, вони відповідають на питання ляльок, уважно їх вислуховують та дають поради. Діти сміються, радіють, сумують разом з ляльковими персонажами.

Ляльковий театр допомагає розвинути у крихіток творчу самостійність


Вихованці ототожнюють себе з ляльковими героями та наслідують іх. Вони здатні вирішувати різні проблемні ситуації, що опосередковані від того чи іншого персонажа. Ляльковий театр допомагає розвинути у крихіток творчу самостійність. Адже в такій театралізованій грі вони одночасно творці, актори, режисери і глядачі. Зеленсадівці створюють свої власні захоплюючі історії, вигадують героїв (імена, настрої, риси характеру, рід занять), підбирають ширми, а потім демонструють на сцені свої творіння. На лялькових театральних заняттях ми використовуємо спеціальних ляльок, різноманітні декорації. А також практикуємо виготовлення ляльок і оформлення самостійно – з тканини, паперу, картону, пінопласту, вати, дротиків, пап’є-маше,  природних матеріалів. Від цього цінність іграшки зростає, а малюк як найшвидше хоче зіграти з нею провідну роль.

Становлення творчої особистості


Раз на місяць у садочку ми влаштовуємо з вихованцями особливі лялькові вистави для рідних та близьких. Наші творчі вечори проходять з усмішками, щирим захопленням, гордістю та оплесками!

Зауважте, що ціна на заняття лялькового театру включена до загальної вартості навчання у “ЗеленСад”.

        Зателефонуйте, і ми розповімо про садочок детальніше та відповімо на всі ваші запитання. Долучайтесь, і почнемо створювати неймовірну історію наших взаємин!