Музика

Музика в дитячому садочку: 30 хвилин для розвитку малюка

Для чого потрібні уроки музики в дитячому садочку? Переваги навчання музиці величезні. Музика розкриває наші почуття та надихає на гарний настрій.

Музичні групи за віком для вашої дитини


Уроки музики в дитячому садочку «ЗеленСад» проходять 3 рази на тиждень. Ми відповідальні щодо відбору музичного матеріалу. Поступово ускладнюємо його, з точки зору образного змісту, засобів виразності та форми. Зверніть увагу, що ми враховуємо вік наших вихованців. Адже в залежності від віку, дитина по-різному сприймає та засвоює матеріал. Так, крихітки 2-3 років пізнають знайому музику, розрізняють її лише по найпростішим музичним жанрам та інтонаціям (наприклад, колискова). І ще не можуть виразити почуте словами. В 4-5 років діти більш диференційовано сприймають характер, засоби, форму виразності музичного твору. Вже здатні відповісти на питання педагога. Старші 5 років дітлахи діляться враженнями після прослуховування, передають свої настрої та відчуття. Знають що таке вступ, куплет, музична партія, темп та інші слова з арсеналу справжнього музиканта.

Уроки музики для дітей

Програми навчання щоб залучити вашу дитину до музики


Для кожної вікової групи існує відповідна програма та прийоми навчання. Залучаються також ігрові методики та танцювально-ритмічні вправи. Таким чином, у творчий процес залучаються всі діти. Педагог-музыкант в «ЗеленСад» має профільну освіту, чудові вокальні та хорові вміння, володіє техніками роботи з диханням і дикцією, грає на музичних інструментах.

На музичних заняттях в дитячому садочку ми знайомимо дітей з творчістю відомих класиків-композиторів, співаків, зі світовою та українською музичною культурою. Навчаємо нотної грамоти та грі на різних інструментах. Розвиваємо голос і слух за допомогою дихальної гімнастики та особливих вправ. Формуємо музичний смак та почуття прекрасного.    

Уроки музики для дошкільнят

Музичні розваги де оплески замість оцінок


Музика також супроводжує дітей на спортивних і творчих заняттях, та під час вільної самостійної діяльності. Це допомагає зняти напругу та сконцентруватися.

Періодично влаштовуємо справжні концерти та музичні імпровізації з малечею. Замість оцінок – визнання та оплески найближчих людей.

Дитина після уроків музики в дитячому садочку краще себе почуває, гармонічно розвивається, стає більш чуттєвою і товариською. А ще часто заводить міцну дружбу з музичним інструментом, яка залишається назавжди.

Заняття з музики для дітей