Малюки вирушають до країни цифр, знаків та геометричних фігур

Рано чи пізно будь-яка математична ідея знаходить застосування в тій чи іншій справі. 
І дійсно, ми зустрічаємося з математикою по декілька разів на день у різних сферах.

Заняття з математики проводять у всіх групах


Адже, математика:

  • закладає основи розвитку раціонального і системного мислення;
  • розвиває здатність швидко аналізувати, робити висновки і приймати рішення;
  • покращує та тренує пам'ять;
  • навчає грамотно і чітко формулювати думки, планувати;
  • упорядковувати інформацію;
  • утримувати в голові складні концепції;
  • вибудовувати логічні взаємозв'язки та інше.  
Заняття з математики для дітей в дитячому садку

Уроки математики захоплюють малят


Уроки математики в дитячому садочку ЗеленСад” проводяться двічі на тиждень і тривають 30-40 хвилин. Наш педагог спираючись на розроблену річну навчальну програму відповідно до віку вихованців, складає програму на місяць, відповідно до якої планує кожне заняття. 

На заняттях з математики в ЗеленСад” діти працюють з числами, підбирають кількість до числа, ознайомлюються зі складом числа, виконують вправи на розподіл цілого на частини, вивчають геметричні фігури та тіла та інше. А ще грають в спеціальні математичні ігри, складають та декламують математичні віршики і розгадують загадки. 

Уроки математики для дітей в ігровый формі

Математика в просторі Монтессорі


Одна із зон середовища Монтессорі – зона математики. В цій зоні діти шляхом практичних маніпуляцій з предметами вчаться математиці, засвоюють поняття "число", "кількість", "цифра", "десяткова система", "арифметичні дії" та інше. За допомогою спеціально матеріалів діти мають можливість навчитися рахувати до 100 і більше, розуміти суть десяткової системи, оперувати поняттями «одиниця», «десяток», «сотня», «тисяча», писати цифри і записувати числа, розбирати склад числа, виконувати арифметичні дії, познайомитися з процесом множення та ділення, а також вивчати властивості геометричних фігур та тіл, орієнтуватися в просторі та часі.

Діти в дошкільному віці цікавляться математикою та утворенням великих чисел, тому вони легко сприймають і засвоюють інформацію в максимальному обсязі.

Діти вчать математику в дитячому садку

Маля отримає математичні знання


На уроках математики у дитячому садочку ЗеленСад” малеча отримує поглиблені знання та навички. Вони уважно сприймають та засвоюють навчальний матеріал завдяки цікавим презентаціям, що подаються на заняттях, з якими в подальшому діти працюють в середовищі самостійно. 

Зателефонуйте, і ми детальніше розповімо про садочок, а також відповімо на ваші питання! Сплануйте подорож у дитинство разом з нами!

Уроки математики з вихователем в дитячому садку ЗеленСад