Логопед

Красива мова та чітка вимова у найзавзятіших мовчунів

Чому малюк мовчить? В чому причина порушення мови? Коли варто починати хвилюватися? І головне – як допомогти? На ці питання відповість професійний логопед.

Звернутися до нього бажано ще до появи ледь помітних мовних дефектів. А саме у дошкільному віці – приблизно у 2 роки. Так, в дитячому садочку не обійтися без педагога- логопеда. Адже чим старшою стає дитина, тим звичка неправильно говорити швидше закріплюється і гірше піддається корекції. Не вчасно виправлена мова здатна викликати порушення письма та читання. А як наслідок – невпевненість в собі, комплекси, проблеми у школі.

Завдання педагога допомогти дитині


Завдання педагога- логопеда полягає не лише у виправленні звуковимови (вміння правильно вимовляти звуки рідної мови, а згодом іноземної). Він допомагає з:

  • фонетичним сприйняттям (вміння на слух сприймати і розрізняти звуки),
  • граматичною будовою (вміння утворювати нові слова, з’єднувати їх у речення, правильно вимовляти закінчення слів, та інше),
  • зв’язною мовою (вміння зв’язно висловлюватися, складати розповіді, казки, тощо).
Логопед для дітей

Фахівець допоможе вчасно виявити та виправити мовні дефекти


Групові заняття з логопедом у дитячому садочку “ЗеленСад” проходять 2 рази на тиждень і тривають 30 хвилин. Фахівець проводить індивідуальні заняття, допомагає вчасно виявити та виправити мовні дефекти, проводить тренування з дітьми які вже мають порушення усної мови (загальне недорозвинення мови, дислалія, дизартрія, брадилалія та тахілалія ті інші). Наш професійний педагог-логопед при роботі з кожною дитиною використовує спеціальну логоабетку, практикує артикуляційну гімнастику і вправи для вдосконалення вимови. На логопедичних заняттях в “ЗеленСад” ми використовуємо спеціальні логопедичні інструменти (зонди для масажу язичка і постановки звуків). Дзеркала – перед якими виконується половина завдань. А також іграшки, картинки, музичні інструменти та різноманітний дидактичний матеріал.

Заняття з дитячим логопедом

Індивідуальна програма корекції мовлення


Наш педагог-логопед розробляє індивідуальну програму корекції мовлення з вправами, завданнями та іграми. При її розробці враховується чимало: власне персональна бесіда з малюком, особливості психіки дитини, ступінь мовного розладу.
Програма корекції здійснюється поетапно і включає в себе:

  • формування правильного мовного дихання,
  • розвиток фонетичного сприйняття,
  • нормалізацію мовної моторики,
  • виправлення порушень звуковимови,
  • подолання проблем і розвиток лексико-граматичної сторони мови.

Дитина виконує програму корекції в садочку та продовжує вдома разом з батьками.

Заняття з логопедом для дитини

Гарна вимова малюк починає говорити красиво


Після логопедичних занять у садочку та тренувань вдома – малюк починає говорити красиво, чітко, з інтонацією та правильними наголосами. Дитина послідовно вимовляє звуки, осмислено читає не просто слова, а цілі речення та нескладні тексти. Будує правильно граматично оформлені речення. Розпізнає як на слух так і у вимові всі фонеми. Свідомо контролює звучання мови. Збагачується словниковий запас. Малюк стає впевненим у собі та не соромиться висловлювати власні думки. Найзавзятіший мовчун перетворюються у щебетуна, якого не можливо зупинити.
Зверніть увагу, що вартість занять з педагогом-логопедом, включена до загальної вартості навчання у садочку!
Поговоримо? Зателефонуйте- дізнайтесь подробиці- запишіться до нас у “ЗеленСад”. Подолаємо мовну недосконалість разом!

Уроки з логопедом для дошкільнят