Невтомні маленькі експеременатори та їх диво-винаходи

LEGO конструювання – одна з найпопулярніших навчальних програм для комплексного розвитку малечі. Вона поєднує у собі пізнавальну, технічну та експериментаторську діяльність.

Заняття з LEGO Education у дитячому садочку спрямовані на:


- розвиток дрібної моторики рук, узгодженості мови з рухами, уяви, фантазії та пам’яті у малечі,

- формування пізнавальної активності, логічного та абстрактного мислення,

- розвиток спостережливості, уважності, зібраності, здатності до аналізу своїх та чужих дій,

- набуття комунікативних навичок та здатності до співтворчості,

- накопичення знань про рахунок, форму, симетрію, пропорції,

- отримання перших технічних навичок.

Лего конструювання для дітей в детском саду

Заняття з LEGO Education проводяться один раз на тиждень


LEGO конструювання у садочку відбувається в формі веселої гри, під час якої кожен з маленьких винахідників, за допомогою яскравих елементів матеріалізує свої фантазії. Малюки у ігровій формі ознайомлюються з основними деталями конструктора “LEGO” (працюємо з різними наборами), та способами їх скріплення. Створюють конструкції за власним задумом, заданим взірцем чи схемою. Кожен урок проводиться з урахуванням віку наших вихованців.

Лего конструювання для дітей

Різні вікові групи щоб розуміти краще


Так, у наймолодшій групі “Крихітки” (від 2-3 років) починається перше знайомство з конструктором LEGO. Вчимося рахувати, будувати невеличкі споруди, розрізняти кольори, форми, тощо. Наші “Дивовижні (3-4 роки) закріплюють попередньо отриманні знання та розвивають нові навички. Вдосконалюють усний рахунок. Збирають фігурки з чималої кількості елементів конструктора. Поповнюють словниковий запас та інше. А от “Розумники” (4-6 років) вже збирають багатовимірні моделі реальних предметів. Конструюють машини, кораблі та складні механізми. Створюють власні історії, персонажів, а потім  оживляють їх з допомогою LEGO. Вивчають цікаву математику. У групах змагаються у виконанні завдань на швидкість, та багато іншого.

Заняття з LEGO Education для дітей

Малюки засвоюють основи констрування та моделювання


Вихователь використовує створенні зеленсадівцями LEGO-споруди при виконанні дидактичних вправ, вивченні основ грамоти, пізнанні оточуючого світу та в театральних постановках.

Після занять з LEGO Education у “ЗеленСад” діти отримують комплекс знань про основи конструювання та моделювання. Створюють з маленьких цеглинок величні конструкції. Вчаться співпрацювати разом з іншими, при цьому зберігаючи у власних винаходах індивідуальність.

Дізнатись подробиці вступу до садочку можна, зателефонувавши нам! Давайте збудуємо неймовірну конструкцію разом! 

Уроки LEGO Education для дітей