Корисні заняття для маленьких поціновувачів смачненького

Відчуваєте духмяний аромат, чуєте дзвін тарілок і ложок та дитячий сміх? Це проходить заняття з кулінарії у дитячому садочку.

Кулінарні уроки сприяють:


  • загальному розвитку дитини,
  • розвитку дрібної моторики рук, пам'яті, уяви і фантазіі,
  • вихованню у малюка таких рис характеру як наполегливість, уважність, посидючість, акуратність та інших,
  • навчанню основним правилам етикету та відповідній поведінці за столом,
  • формуванню почуття творчого смаку.
Уроки кулінарії для дітей в дитячому садку

Заняття з кулінарії проводяться у дитячому садочку


Під чуйним наглядом шеф-кухаря діти вчаться власноруч творити смакоту. Малеча дізнається про походження і властивості кожного інгредієнта. Цікаві історії, незвичайні факти про звичайні овочі та фрукти. Вам, наприклад, відомо хто заслужив звання “цариці полів”, хто здобув титул “королеви овочів”, а кого називають “скаженою ягодою”? Зеленсадівцям відомо. Й не лише це. На заняттях з кулінарії вихованці вчаться готувати національні страви та смаколики різних кухонь світу. Шеф-кухар проводить з малечею тематичні кулінарні заняття, що присвячуються найбільш відомим стравам у  різних країнах. Ми шукаємо для крихіток особливі рецепти, розробляємо покрокові інструкції приготування. Проте надаємо їм змогу імпровізувати, втілювати різні ідеї та проявляти себе через власні кулінарні вироби. Так, наприклад, діти вчаться випікати кекси, пироги, булочки та печиво, а потім по-своєму прикрашають солодощі, окрім цього діти готують різні салати, сендвічі, та інше. Також ми навчаємо етикету та правилам користування столовими приборами.

Заняття з кулінарії для дітей в дитячому садку

На кулінарних заняттях особливу увагу приділяємо:


безпеці малюків, тому ретельно перевіряємо всі продукти на свіжість, а кухонне приладдя на справність.

Після уроків кулінарії у “ЗеленСад” діти отримують базові знання та дізнаються маленькі таємнички приготування страв національної та світових кухонь. Захоплено розповідають батькам цікаву та корисну інформацію. А набуті навички демонструють на кухні власного дому. Смачні дегустації Вам гарантовані!

Вартість занять з кулінарії включена до загальної вартості навчання у садочку.

Зателефонуйте, щоб дізнатися подробиці вступу до “ЗеленСад”. У нас ой як смачно!

Кулінарія для дітей в дитячому садку ЗеленСад