Kinder Music Малеча зацікавлено вчиться розуміти себе

Kinder Music – це унікальна міжнародна музично-лінгвістична програма для розвитку дітей до 7 років. Її унікальність полягає в одночасному та комплексному залученні всіх систем та каналів сприйняття дитини. Це відбувається за рахунок ритмічних рухів, музичного супроводу та англомовному навчальному матеріалу. Програма існує вже більш ніж 25 років, а в її основі досвід та наукові розробки відомих психологів, педагогів і музикантів.

Заняття спрямовані на всебічний розвиток дитини


1.    Інтелектуальний (вдосконалення та збагачення мови, грамотна англійська, розвиток музичного слуху, відчуття ритму та темпу, чудова пам'ять)

2. Фізичний (розвиток координації рухів, а відтак здатність прекрасно відчувати своє тіло у просторі і контролювати його. А ще залучення великої і дрібної моторики)

3.    Емоційний (вміння контролювати власні емоції, формування здатності до співчуття та співпереживання, самостійність у прийнятті рішень, розвиток таких рис характеру як доброта, чуйність, дружелюбність,  альтруїзм, довіра, щедрість, працьовитість, вміння вільно самовиражатися і творити, формування естетичного смаку)

4.    Соціальний (набуття комунікативних навичок та навичок взаємодії, швидка адаптація у новому колективі, дисциплінованість, вміння слухати, поважати, допомагати іншим)

Заняття Kinder Music в дитячому садку

Діти навчаться передавати свій настрій та емоції


В “ЗеленСад” заняття з програми Kinder Music проходять 2 рази на тиждень і тривають. Під чуйним наглядом музи наших діточок – Тетяни Бєляєвої, вони вчаться передавати свій настрій та емоції, управляти тілом з допомогою голосу, динамічних рухів, тощо. Вивчають основи музичної грамоти (слухають та аналізують), досліджують різні музичні інструменти (ударні, струнні, духові), танцюють, співають, декламують віршики. Всі процеси у формі гри відбуваються на англійській мові. Кожен урок ми доповнюємо навчальними відео, цікавими історіями та яскравими малюнками. Також програма передбачає комплекс домашніх завдань, які діти виконують вдома з батьками.

Kinder Music з дітьми в ЗеленСад

Нові можливості для практичних вправ


Після занять відповідно до програми Kinder Music у “ЗеленСад” дітки збагачені інтелектуально, розвинені фізично, емоційно чуттєві та соціально адаптовані. А завдяки практичним домашнім вправам, вони відчувають вашу підтримку і турботу. А це відмінна мотивація до продовження навчання.

Зверніть увагу, що ціна занять з програми Kinder Music включена до загальної вартості занять у садочку.

Дізнатися подробиці вступу до “ЗеленСад” та задати питання можна, зателефонувавши нам. Запрошуємо. Буде не лише цікаво!

Уроки Kinder Music для дітей