Хореографія Крихітки майстерно кружляють!

Діти переповнені життєвою енергією. І для того, щоб правильно скерувати її, допомогти рівномірно витрачати і отримувати лише користь – існують танці у дитячому садочку.

Заняття хореографією для дітей необхідні, адже:


  • зміцнюють здоров'я (правильна постава та хода, чудова зорова пам’ять, міцні м’язово-руховий апарат та імунітет, нормальний обмін речовин, гарна робота серцево- судинної та нервової систем);
  • розвивають вольові якості, такі як наполегливість, витримка, дисциплінованість, старанність, зібраність, вміння долати перешкоди. Сором’язливі дітки набувають впевненості у собі. А також розширюється уява і фантазія;
  • сприяють розвитку комунікативних навичок та вмінню працювати в колективі;
  • формують первинний художньо- естетичний смак та стиль. А також самооцінку і позитивне ставлення до оточуючого світу.
Уроки хореографії для дітей

Найркащій спосіб навчити дитину відчути свій талант


Хореографія у дитячому садочку “ЗеленСад” проводиться 2 рази на тиждень і триває 30 хвилин. У невимушеній атмосфері малеча вчиться ритмічно рухатися, передавати емоції тілом, бути граційною та пластичною під керівництвом професійного педагога-хореографа. Він розробляє комплекс спеціальних рухів та вправ (відповідно до віку вихованців), підбирає музику, знайомить дітей з різними танцювальними видами, стилями (балет, народні, бальні, сучасні) та техніками, азами ритміки, вчить працювати з мімікою та жестами.

Заняття з хореографії для дітей

Приєднуйтесь до нашого танцю!


Малюки займаються у просторому залі, що оснащений необхідною атрибутикою. На кожен урок наші вихованці приходять у зручному танцювальному одязі та з акуратною зачіскою.

Гарну поставу, граційну ходу та відмінне самопочуття отримують діти після занять танцями в дитячому садочку. Малеча стає більш розкутішою та впевненішою у собі. Вчиться самодисципліні, організованості, витривалості.

Періодично у дитячому садочку ми влаштовуємо танцювальні вечори  на яких крихітки демонструють свою майстерність. Батьки в захваті спостерігають за кожним виразним па своєї дитини. Малеча радіє власним досягненням і з нетерпінням чекає наступного уроку. Педагог-хореограф уважно слідкує за маленькими танцівниками, щоб наступного разу зробити іх виступи ще кращими.

Пам’ятайте, що вартість занять хореографією входить до загальної вартості навчання у садочку.

Записуйтесь у “ЗеленСад”. Ми чекаємо нову зірочку!

Заняття хореографією для дітей