Дитячий садок

«ЗЕЛЕНСАД» - МІСЦЕ щасливих малюків

Ми створили заклад, в якому зростають щасливі малюки – ЗеленСад.

Приватний дитячий садок розташований на території соснового лісу у с. Білогородка. Тут, на свіжому повітрі недалеко від Києва, діти загартовуються і оздоровлюються. Під тихі звуки природи малеча краще засвоює навчальний матеріал. А ви можете забути про буденність і поринути у дитинство на кілька годин.

Наша мета – допомогти вам виховати здорову, впевнену у собі, радісну та відповідальну особистість. Тому у дитячому садочку ми дотримуємось балансу фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального розвитку дитини.

ПРОГРАМИ ДЛЯ МАЛЕЧІ навчання, розвитку та творчості


В ЗеленСад працюємо за сучасними освітніми програмами та використовуємо методику Монтессорі. У нашому приватному садку ми ефективно готуємо дитину до школи. Вихованці по закінченню отримують ґрунтовні знання, навички та впевненість у власних силах. Майбутня шкільна подорож буде легкою та успішною. 
Розумове та фізичне навантаження підібрані згідно вікових норм дитини і розподілені впродовж усього перебування в дитячому садку. Залежно від віку вихованці діляться на такі групи:
- “Малюки” (1,5-2 роки);
- “Крихітки” (2-3 роки);
- “Дивовижні” (3-4 роки);
- “Розумники” (4-6 роки).
Максимальна наповненість групи до 12 осіб.

У навчальну програму
входять основні заняття,
які проводять
вихователі групи:

Англійська мова в дитячому садку ЗеленСад
Англійська мова (щодня)
Математика і логіка в дитячому садку ЗеленСад
Математика і логіка
Письмо і грамота в дитячому садку ЗеленСад
Письмо і грамота

КОМФОРТНІ УМОВИ для вашої дитини


Умови перебування нерідко визначають психологічний стан крихітки, а саме її гарний настрій, бажання залишитися в садочку і вчитися.
Територія навчально-виховного комплексу ЗеленСаду налічує 25 соток землі. Величезний простір з власне будівлею садочку, майданчиками для спорту та відпочинку, пісочницями, лабіринтом, а ще квітковими насадженнями і власними овочевими та фруктовими грядками.
Приміщення додатково очищаються методом кварцування, задля здоров’я дітлахів. Усі конструкції в садочку виготовлені з екологічно чистих та природних матеріалів. Просторі кімнати та ігрові зали зі зручними меблями, оснащені новим технічним обладнанням. Ми маємо все необхідне для догляду і виховання.

Кімнати в дитячому садку ЗеленСад
Спальна кімната в дитячому садку ЗеленСад
Внутрішній вигляд приміщень ЗеленСад
Ванна кімната в дитячому садку ЗеленСад

РОЗВАГИ та захоплюючі ігри маленьких непосид


Після навчання можна трохи побешкетувати. Хоч у дитячому садочку панує дисципліна, але завжди є час на маленькі забави та пустощі. Ми проводимо розвиваючі та рухливі ігри. Бавимося з м’ячем та численними іграшками, блукаємо у лабіринті, змагаємося в естафетах, розігруємо вистави, влаштовуємо тематичні свята. А як же малята радіють прогулянкам на вулиці! Взимку діти гуляють два рази, а влітку цілих три. Під час них разом милуємося природою, спостерігаємо, пізнаємо та досліджуємо. Кожного дня змінюємо ігри, вигадуємо нові інтерактиви, щоб дозвілля малечі було незабутнім.

Прогулянка з дітьми в дитячому садку

ПЕРСОНАЛ З любов’ю до вашого малюка як до власного


Працювати з дітьми – дуже відповідально. Тому ми звертаємо увагу не лише на знання педагогів та вихователів, а й на їх особисті якості та манеру спілкування. Так, наш штат включає близько 20 співробітників, які мають чималий досвід роботи і ключик до серця кожної дитини. Ми прагнемо стати для малюка, насамперед, чуйним наставником, помічником і порадником. Вчимо висловлювати свою думку, допомагати одне одному, долати перешкоди, цінувати дружбу.  Надихаємо на добрі вчинки та нові перемоги. Розкриваємо творчий потенціал та індивідуальність. І найголовніше – любимо, віримо та пишаємося кожним своїм вихованцем.
Ми мотивуємо дітей не зупинятися на досягнутому і самі дотримуємося цього правила. Вихователі постійно навчаються, проходять різноманітні курси підвищення кваліфікації, відвідують тренінги та вдосконалюють професійну майстерність.

Прогулянка з дітьми на свіжому повітрі в ЗеленСад

ХАРЧУВАННЯ ДІТОЧОК корисно, смачно, естетично


А от чудовий настрій, енергію на ігри та сили на нові звершення забезпечує повноцінне харчування. 5 разів на день діти отримують різноманітну та корисну їжу. Для малюків лише якісні продукти – м'ясо кролика, телятина, індичка, червона рибка та морепродукти. Свіжі овочі та фрукти на столах малечі з’являються і з власного сільського господарства “ЗемлеДар”. Можна корегувати меню відповідно до дієти або індивідуальних побажань. Страви готуються безпосередньо у садочку. Ми прагнемо щоб їжа була не лише корисноюи та смачною, а й виглядала естетично привабливою для дітей. Наші кухарі – справжні чарівники, в чиїх руках звичайні продукти перетворюються на кулінарні витвори.

Уроки кулінарії з дітьми в дитячому садку ЗеленСад