Дитячий садок «ЗЕЛЕНСАД» - місце щасливих дітей

«ЗеленСад» - мережа приватних ліцензованих дитячих садочків для дітей від 1,5 року. Нам 7 років. Все починалося з відкриття одного садочка і безмежної любові до дітей. Тепер «ЗеленСад» - це унікальний дитячий осередок зі своїми цінностями, традиціями та принципами. Ми постійно працюємо над вдосконаленням освітньої програми, впроваджуємо нові технології та методики і все це заради одного – аби щодня бачити щасливі та радісні посмішки наших вихованців.

Чому ми?

- Заняття з англійської мови;
- Невеликі групи та просторі приміщення;
- Стандартизована навчальна програма «Дитина» + педагогіка «Монтессорі»;
- Кваліфікований викладацький склад;
- П’ятиразове харчування, власна кухня;
- Медичний та психологічний супровід;
- Спортивні, ігрові майданчики, власна велика зелена територія;
- Цілодобова охорона та відеонагляд.

Набір 2021/2022 розпочато!

Будемо щиро раді бачити ваших діток серед вихованців нового садочка!

ПРОГРАМИ ДЛЯ МАЛЕЧІ навчання, розвитку та творчості

В ЗеленСад працюємо за сучасними освітніми програмами та використовуємо методику Монтессорі. У нашому приватному садку ми ефективно готуємо дитину до школи. Вихованці по закінченню отримують ґрунтовні знання, навички та впевненість у власних силах. Майбутня шкільна подорож буде легкою та успішною. 
Розумове та фізичне навантаження підібрані згідно вікових норм дитини і розподілені впродовж усього перебування в дитячому садку. Залежно від віку вихованці діляться на такі групи:
- “Малюки” (1,5-2 роки);
- “Крихітки” (2-3 роки);
- “Дивовижні” (3-4 роки);
- “Розумники” (4-6 роки).
Максимальна наповненість групи до 12 дітей Малюки. До 14 діток інші групи. 

У навчальну програму
входять основні заняття,
які проводять
вихователі групи:

Англійська мова в дитячому садку ЗеленСад
Англійська мова (щодня)
Математика і логіка в дитячому садку ЗеленСад
Математика і логіка
Письмо і грамота в дитячому садку ЗеленСад
Письмо і грамота

КОМФОРТНІ УМОВИ для вашої дитини

Умови перебування часто визначають психологічний стан крихітки, а саме її гарний настрій, бажання залишитися в садочку і вчитися.
Територія навчально-виховного комплексу ЗеленСаду налічує 25 соток землі. Величезний простір з власною будівлею садочку, майданчиками для спорту та відпочинку, пісочницями, лабіринтом, а ще квітковими насадженнями і власними овочевими та фруктовими грядками.
Приміщення додатково очищаються методом кварцування, задля здоров’я дітлахів. Усі конструкції в садочку виготовлені з екологічно чистих та природних матеріалів. Просторі кімнати та ігрові зали зі зручними меблями, оснащені новим технічним обладнанням. Ми маємо все необхідне для догляду і виховання.


Кімнати в дитячому садку ЗеленСад
Спальна кімната в дитячому садку ЗеленСад
Внутрішній вигляд приміщень ЗеленСад
Ванна кімната в дитячому садку ЗеленСад

РОЗВАГИ та захоплюючі ігри маленьких непосид


Після навчання можна трохи побешкетувати. Хоч у дитячому садочку панує дисципліна, але завжди є час на маленькі забави та пустощі. Ми проводимо розвиваючі та рухливі ігри. Бавимося з м’ячем та численними іграшками, блукаємо у лабіринті, змагаємося в естафетах, розігруємо вистави, влаштовуємо тематичні свята. А як же малята радіють прогулянкам на вулиці! Взимку діти гуляють два рази, а влітку цілих три. Під час них разом милуємося природою, спостерігаємо, пізнаємо та досліджуємо. Кожного дня змінюємо ігри, вигадуємо нові інтерактиви, щоб дозвілля малечі було незабутнім.

Прогулянка з дітьми в дитячому садку

ПЕРСОНАЛ З любов’ю до вашого малюка як до власного


Працювати з дітьми – дуже відповідально. Тому ми звертаємо увагу не лише на знання педагогів та вихователів, а й на їх особисті якості та манеру спілкування. Так, наш штат включає близько 20 співробітників, які мають чималий досвід роботи і ключик до серця кожної дитини. Ми прагнемо стати для малюка, насамперед, чуйним наставником, помічником і порадником. Вчимо висловлювати свою думку, допомагати одне одному, долати перешкоди, цінувати дружбу.  Надихаємо на добрі вчинки та нові перемоги. Розкриваємо творчий потенціал та індивідуальність. І найголовніше – любимо, віримо та пишаємося кожним своїм вихованцем.
Ми мотивуємо дітей не зупинятися на досягнутому і самі дотримуємося цього правила. Вихователі постійно навчаються, проходять різноманітні курси підвищення кваліфікації, відвідують тренінги та вдосконалюють професійну майстерність.

Прогулянка з дітьми на свіжому повітрі в ЗеленСад

ХАРЧУВАННЯ ДІТОЧОК корисно, смачно, естетично, 5 разів\день


А от чудовий настрій, енергію на ігри та сили на нові звершення забезпечує повноцінне харчування. 5 разів на день діти отримують різноманітну та корисну їжу. Для малюків лише якісні продукти – курятина, телятина, індичка, червона рибка та морепродукти. Свіжі овочі та фрукти на столах малечі з’являються і з власного сільського господарства “ЗемлеДар”. Можна корегувати меню відповідно до дієти або індивідуальних побажань. Страви готуються безпосередньо у садочку. Ми прагнемо щоб їжа була не лише корисноюи та смачною, а й виглядала естетично привабливою для дітей. Наші кухарі – справжні чарівники, в чиїх руках звичайні продукти перетворюються на кулінарні витвори.

Уроки кулінарії з дітьми в дитячому садку ЗеленСад