«ЗеленСад» - Місце щасливих малюків

Ми створили заклад, в якому зростають щасливі малюки – ЗеленСад.

Це приватний дитячий садок, розташований на території соснового лісу у місті Білогородка. Тут, на свіжому повітрі недалеко від Києва, діти загартовуються і оздоровлюються. Під тихі звуки природи малеча краще засвоює навчальний матеріал. А ви можете забути про буденність і поринути у дитинство на кілька годин.

Наша мета – допомогти вам виховати здорову, впевнену у собі, радісну та відповідальну особистість. Тому у дитячому садочку ми дотримуємось балансу фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального розвитку дитини.

Програми для малечі навчання, розвитку та творчості


В ЗеленСад використовуємо сучасні освітні програми та слідуємо правилам виховання Монтессорі. У нашому приватному садку ми ефективно готуємо дитину до школи. Вихованці по закінченню отримують портфелик з ґрунтовними знаннями, навичками та впевненістю у власні сили. Майбутня шкільна подорож буде легкою та успішною. А перша вчителька здивується досягненням та можливостям малюка.
Фізичне та розумове навантаження підібрані згідно вікових норм дитини і розподілені впродовж усього перебування в дитячому садку. Залежно від віку вона потрапляє в одну з груп:
- “Крихітка” (від 2-3 років);
- “Дивовижні” (3-4 роки);
- “Розумники” (4-6 роки).
Максимальна наповненість групи до 10 осіб.

У навчальну програму
входять основні заняття,
які проводять
вихователі групи:

Англійська мова (щодня)
Математика і логіка
Письмо і грамота

Комфортні умови для вашої дитини


Умови перебування нерідко визначають психологічний стан крихітки, а саме її гарний настрій, бажання залишитися в садочку і вчитися.
Територія навчально-виховного комплексу ЗеленСаду налічує 25 соток землі. Величезний простір з власне будівлею садочку, майданчиками для спорту та відпочинку, пісочницями, лабіринтом, а ще квітковими насадженнями і власними овочевими та фруктовими грядками.
Приміщення очищенні методом кварцювання, задля здоров’я дітлахів. Усі конструкції в садочку виготовлені з екологічно чистих та природних матеріалів. Просторі кімнати та ігрові зали зі зручними меблями, оснащені новим технічним обладнанням. Маємо все необхідне для догляду і виховання.

Нестримні розваги та захоплюючі ігри маленьких непосид


Після навчання можна трохи побешкетувати. Хоч у дитячому садочку панує дисципліна, але завжди є час на маленькі забави та пустощі. Ми проводимо розвиваючі та рухливі ігри. Бавимося з м’ячем та численними іграшками, блукаємо у лабіринті, змагаємося в естафетах, розігруємо вистави, влаштовуємо тематичні свята. А як же малята радіють прогулянкам на вулиці! Взимку діти гуляють два рази, а влітку цілих три. Під час них разом милуємося природою, спостерігаємо, пізнаємо, досліджуємо. Кожного дня змінюємо ігри, вигадуємо нові інтерактиви, щоб дозвілля малечі було незабутнім.

Персонал З любов’ю до вашого малюка як до власного


Працювати з дітьми – дуже відповідально. Тому ми звертаємо увагу не лише на знання педагогів та вихователів . А й на їх особисті якості і манеру спілкування. Так, наш штат включає 20 співробітників (3000 відгуків одну посаду), які мають чималий досвід роботи і ключик до серця кожної дитини. Ми прагнемо стати для малюка, насамперед, чуйним наставником, помічником і порадником. Вчимо не боятися висловлюватися, допомагати одне одному, долати перешкоди, цінувати дружбу.  Надихаємо на добрі вчинки та нові перемоги. Розкриваємо творчий потенціал та індивідуальність. І найголовніше – любимо, віримо та пишаємося кожним своїм вихованцем.
Ми говоримо дітям, що ніколи не варто зупинятися на досягнутому і самі дотримуємося цього правила. Вихователі постійно навчаються, проходять різноманітні курси підвищення кваліфікації, відвідують тренінги та вдосконалюють професійну майстерність.

Харчування діточок корисно, смачно, естетично


А от чудовий настрій, енергію на ігри та сили на нові звершення забезпечує повноцінне харчування. 5 разів на день діти отримують різноманітну та корисну їжу.. Для малюків лише якісні – м'ясо кролика, телятина, індичка, червона рибка та морепродукти. Свіжі овочі та фрукти на столах малечі з’являються із власного сільського господарства “ЗемлеДар”. Можна корегувати меню відповідно до дієти або індивідуальних побажань. Страви готуються безпосередньо у садочку. Крім того, ми прагнемо щоб вони були не лише корисними та смачними, а й виглядали естетично. Наші кухарі – справжні чарівники, в чиїх руках звичайні продукти перетворюються на кулінарні витвори.